Рада з питань судової реформи

Національна Рада реформ представила звіт за 9 місяців 2016 року

Заступник Глави Адміністрації Президента України, секретар Національної ради реформ, Дмитро Шимків на прес-конференції відзвітував про результати роботи проектного офісу Нацради, а також представив звіт – Моніторинг прогресу реформ за 9 місяців 2016 року.

Серед етапів проведення судової реформи у 3 кварталі 2016 року набула чинності низка законів, зокрема, конституційні зміни та «Про судоустрій та статус суддів». Очікується ухвалення двох важливих законів «Про вищу раду правосуддя» та «Про конституційний суд».

Заступник Глави Адміністрації Президента України також розповів, що проектний офіс НРР буде розділений на Офіс впровадження реформ (Reforms Delivery Office) та Офіс підтримки Національної ради реформ. Офіс впровадження реформ буде підпорядковуватися безпосередньо Прем’єр-міністрові України для максимально швидкої та ефективної їх імплементації.

Офіс підтримки Національної ради реформ продовжить організовувати засідання Національної ради реформ, проводитиме моніторинг та підтримку заходів, а також співпрацюватиме та сприятиме роботі RDO в Уряді.

31 жовтня проектний офіс Національної ради реформ провів свій останній робочий день.

Повний звіт про діяльність національної ради реформ у 2016 році доступний за посиланням:

http://reforms.in.ua/ua/system/files/reports/full_report_9_months_2016.pdf

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!