Рада з питань судової реформи

Президент України підписав зміни до Конституції в частині правосуддя

Президент України підписав  зміни до Конституції в частині правосуддя. Про це Глава держави заявив на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції.

"Ставлення до Основного закону не повинно залежати ані від точки сидіння конкретного політика, ані від поточної розстановки політичних сил.Тому я не маю наміру зловживати темою змін до Конституції і надалі поводитимуся в цьому питанні виважено, відповідально і  обережно, - як і тепер! 

На мою думку, зміни до Конституції мають носити наразі точковий характер, готуватися ретельно, на основі широкої громадської дискусії, за участю українських правників та з експертизою таких високоповажних європейських структур як Венеціанська комісія. І головне – ухвалюватися з суворим дотриманням всіх процедур, яких сама Конституція вимагає для того, аби поміняти в ній бодай кому.

Приклад саме такої відповідальної роботи над удосконаленням Основного закону ми з вами, дорогі народні депутати, щойно продемонстрували. Поправки до Конституції в частині судочинства внесено у повній відповідності з нею самою.

Завтра буде опубліковано закон про зміни до Конституції в частині  правосуддя. Я його підписав. Звичайно, хотілося б, щоб сьогодні, але – день нині святковий,  газети не виходять, а право на відпочинок теж є одним з прав, яке  гарантовано Конституцією", - зазначив Президент.

Детальніше за посиланням: 

http://www.president.gov.ua/news/vistup-prezidenta-petra-poroshenka-na-urochistomu-zasidanni-37473

 

 

 

 

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!