Рада з питань судової реформи

Рада з питань судової реформи вітає Віргіліуса Валанчюса з почесним призначенням суддею Суду Європейського Союзу

11 квітня 2016

Керівник проекту Європейського Союзу "Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні", член Ради з питань судової реформи, віце-президент Міжнародної асоціації суддів пан Віргіліюс Валанчюс з травня 2016 року призначений суддею Суду Європейського Союзу.

З жовтня 2013 року Віргіліюс Валанчюс разом з командою експертів проекту ЄС особисто доклав багато зусиль для реформування судової системи України, прокуратури та адвокатури. У складі Ради з питань судової реформи при Президентові України пан Валанчюс брав активну участь у розробці Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки. Цей документ є дорожньою картою для створення нової системи юстиції в Україні.        

В рамках Проекту ЄС «Підтримка реформ у сфері юстиції в Україні» Віргіліюс Валанчюс активно підтримував реформування судової системи України з метою зміцнення незалежності судової влади у відповідності до європейських стандартів. Для цього під його керівництвом було розпочато активну роботу з гармонізації судової практики у рамках співпраці з органами  судової влади.

Його безперечним внеском у здійснення реформування судової системи є поліпшення співпраці між суддями, прокурорами, адвокатами, науковцями та представниками громадянського суспільства завдяки створенню неформальних дискусійних платформ -  Регіональних рад з питань реформи юстиції у Одесі, Львові та Харкові. За період його роботи проектом розроблено нормативно-правові бази із здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів у діяльності суддів, а також його врегулювання для Ради суддів України, налагоджено співпрацю з Вищою кваліфікаційною комісією суддів у сфері розробки низки підзаконних актів, а також із Вищою радою юстиції.

Від імені Ради з питань судової реформи висловлюємо щиру вдячність пану Валанчюсу за активну роботу у рамках проекту та складу Ради.

Бажаємо здоров’я, натхнення та успіхів у подальшій роботі суддєю Суду Європейського Союзу.

 

 

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!