Рада з питань судової реформи

Робоча група з питань правосуддя провела громадські обговорення змін до Конституції в Одесі та Дніпропетровську

Робоча група з питань правосуддя та суміжних правових інститутів, яка створена Конституційною Комісією, у рамках підготовки проекту змін до Конституції України в частині правосуддя проводить регіональні обговорення своїх напрацювань. Зокрема, заходи вже відбулися у Дніпропетровську та Одесі.

Заступник Глави Адміністрації Президента України та Голова Робочої групи з питань правосуддя Олексій Філатов повідомив: «Упродовж останніх трьох тижнів, окрім роботи над проектом тексту змін до Конституції України, Робоча група з питань правосуддя проводить громадське обговорення напрацьованих нею змін до Основного закону. Члени Робочої групи та міжнародні експерти зустрічаються у регіонах України з представниками юридичної cпільноти – науковцями, адвокатами, суддями – та громадськості. Це дозволяє отримати швидкий та ефективний зворотній зв’язок як від експертного середовища, так і від громадянського суспільства щодо проекту реформування сфери правосуддя на рівні Конституції. Також Робоча група отримує додаткові рекомендації та пропозиції від провідних українських експертів-правників, що дає можливість врахувати максимальну кількість експертних думок та підготувати якісний законопроект до розгляду Конституційною Комісією».

Регіональні обговорення проводяться за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» та провідних українських університетів.

Наступне регіональне обговорення напрацювань Робочої групи відбудеться у Львові.

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!