Рада з питань судової реформи

Флешмоб «Скажи ТАК верховенству права»

Шановні друзі!
Ми анонсуємо всеукраїнський флешмоб «Підтримай судову реформу – скажи ТАК верховенству права».


Пропонуємо всім активним громадянам долучитися до формування у країні верховенства права через підтримку судової реформи. 
Кожен із нас хоче, щоб в Україні була дієва система правосуддя, судові рішення ухвалювались прозоро, судді мали повагу та довіру, а наші права було захищено. 
Саме для цього впроваджується судова реформа – через внесення змін до Конституції, ухвалення нового законодавства, плідну співпрацю з європейськими експертами та, зрештою, оновлення всіх судових органів. Це те, що змінює наше життя вже зараз. 
Незабаром ми дізнаємось імена майбутніх суддів Верховного Суду – найвищого судового органу, який вперше в історії України формується через конкурс. 120 переможців відкриють нову сторінку української правової історії. Але початок їх роботи залежить від того, чи ухвалить Верховна Рада нові процесуальні кодекси (законопроект #6232). Без них робота Верховного Суду неможлива.
Віримо, що депутати усвідомлять важливість Проекту Закону #6232 та проголосують за нього вже у червні. Країні потрібен новий Верховний Суд.
Підтримай нас – стань учасником флешмобу, розкажи друзям про судову реформу! 
Обери аватарку і/чи обкладинку за посиланням  http://bit.ly/2sP7tIO та встанови їх на своїй сторінці. Або роздрукуй гасло та зроби з ним селфі.
Став хештеги: 
#судовареформа
#конкурс_до_Верховного_Суду
#Підтримую_судову_реформу
#голосуй_за_6232
Новому Верховному Суду бути! Верховна Рада – ухвали процесуальні кодекси!

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!