Рада з питань судової реформи

Судову реформу України презентовано державам – учасницям і партнерам ОБСЄ у Відні

Представники Ради з питань судової реформи спільно з Постійним представництвом України при міжнародних організаціях у Відні, Нацрадою реформ та Офісом Координатора проектів ОБСЄ в Україні 24 березня 2017 року провели у Відні, в штаб-квартирі ОБСЄ, інформаційний брифінг для держав – учасниць та партнерів ОБСЄ на тему «Перетворюємо країну: Україна на шляху реформ».

Заступник Глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків виступив із презентацією щодо загального стану реформ у державі, надавши деталізовані дані про успіхи української влади за останні три роки в кожній із ключових сфер реформування.

Координатор Ради з питань судової реформи, Заступник Глави Адміністрації Президента України Олексій Філатов поінформував учасників брифінгу про стратегічні цілі та ключові елементи реформи судочинства в Україні та про досягнутий вже на поточному етапі прогрес.

Тематика реформ у сфері юстиції, модернізації судової системи та підвищення кваліфікації суддівського корпусу була детально висвітлена у виступах членів Ради з питань судової реформи - Голови Вищої кваліфікаційної комісії суддів України Сергія Козьякова та судді Конституційного суду України Станіслава Шевчука.

Експерти в галузі боротьби з корупцією провели окремий тематичний захід, у ході якого було обговорено стан створення антикорупційного суду в Україні.

Участь у брифінгу взяла переважна більшість національних делегацій держав – учасниць і партнерів ОБСЄ. Глави низки делегацій, які брали слово, позитивно оцінили досягнення України на шляху реформування, особливо з урахуванням російської зовнішньої агресії проти територіальної цілісності і суверенітету нашої держави. Було висловлено повну підтримку реформам та європейському курсу України.

Проведення заходу дозволило комплексно продемонструвати десяткам країн ОБСЄ, що Україна продовжує розвиватися як демократична, правова і успішна держава навіть у складних умовах гібридної війни, нав’язаної РФ. Національні делегації отримали можливість побачити справжню Україну, яка рухається вперед і розбудовує державність і суверенітет.

Джерело: http://vienna.mfa.gov.ua/ua/press-center/news/55873-informacijnij-brifing-dlya-derzhav--uchasnicy-i-partneriv-obse-peretvoryujemo-krajinu-ukrajina-na-shlyahu-reform

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!