Рада з питань судової реформи

Консультативна рада європейських суддів оприлюднила висновок «Про роль голів суддів»

Консультативна рада європейських суддів (КРЄС) на засіданні у Страсбурзі прийняла висновок №19 «Про роль голів суддів». Презентація і обговорення висновку відбулося у Києві за ініціативою Офісу Ради Європи 23 листопада 2016 року.

«Висновки КРЄС покликані слугувати в якості керівних принципів державам-членам у процесі реформування їх судових систем, а також мають допомагати суддям і асоціаціям суддів у захисті їх інтересів перед іншими гілками влади. Питання до обговорення можуть стосуватися, наприклад, бюджетування та штатного розпису, встановлення показників роботи суддів чи їх оцінювання тощо», - зазначила під час обговорення Голова Департаменту правосуддя та правового співробітництва Ради Європи Ханне Юнкер.

У висновку «Про роль голів суддів»  КРЄС прояснює роль голови суду щодо представництва у суді, відносини  судді з іншими суддями, його управлінські функції, завдання тощо.

 

З оригіналом висновку можна ознайомитись за посиланням http://www.coe.int/t/dghl/cooperation/ccje/textes/Avis_en.asp 

З українським варіантом висновку – тут 

 

Довідково

Консультативна рада європейських суддів (КРЄС) є однією з інституцій, які розробляють стандарти Ради Європи щодо судової системи. Цей орган готує висновки з різних питань, пов'язаних з суддями та їх роллю в організації та забезпеченні функціонування судів та інших судових установ.

Форма зворотнього зв’язку

Дякуємо, що приєдналися!